Czas i pieniądze.

Dobry pomysł na własny biznes i zarabianie pieniędzy

Pieniądze to nie wszystko. Tak, to najprawdziwsza prawda. Pieniądze są po prostu środkiem do zdobycia wszystkiego, czego w życiu pragniesz. Dlatego są nam potrzebne.

Zapewniają nam poczucie bezpieczeństwa. To dzięki nim możesz zapewnić rodzinie godziwe życie, albo spełnić swoje marzenia.

Pieniądze nie są konieczne w miłości. To także prawda. Ale ich brak jest bardzo często powodem konfliktów. Jeśli ich nie ma, musisz coraz więcej czasu przeznaczać na pracę.

Bywa, że oddajesz także czas, który chciałbyś poświęcić osobom, które kochasz. Jak wobec tego, wybrnąć z tej trudnej sytuacji?

Z jednej strony, chcemy mieć poczucie bezpieczeństwa finansowego, z drugiej natomiast potrzebujemy czasu i możliwości realizowana swoich pragnień. Istnieje pewien sposób, by pogodzić obie te potrzeby.

Wyobraź sobie, że poświęcasz swój czas na pracę, a w zamian za to otrzymujesz wynagrodzenie i dodatkowo niejako w formie premii dostajesz wolny czas do wykorzystania w przyszłości.

Ten sposób zarabiania nazywa się tworzeniem dochodu pasywnego. Praca, którą dzisiaj wykonujesz będzie przynosiła Ci wynagrodzenie także w przyszłości.

Ty sam zdecydujesz, czy chcesz dalej pracować, czy też taki przychód Ci wystarczy i będziesz mógł spokojne zająć się np. rodziną albo wyjechać na wakacje.

Bez względu na to co zrobisz, profity z pracy wykonanej wcześniej będą systematycznie zasilały Twoje konto bankowe. Możesz pracować dalej tworząc coraz większy przychód pasywny, ale w każdej chwili jeśli tylko zechcesz możesz sobie zrobić urlop. A w czasie, gdy Ty będziesz odpoczywał, pieniądze i tak będą spływały na Twoje konto.

Jak to możliwe? To kwestia umowy pomiędzy Tobą, a Twoim „pracodawcą”.

Jak zarobić pieniądze nie pracując na etacie

Pracując na etacie, wykonujesz dla pracodawcy określoną pracę. Dostajesz za nią jednorazowe wynagrodzenie. Twój pracodawca natomiast, czerpie korzyści z tego co wykonałeś także w przyszłości, a nawet wtedy, gdy już u niego nie jesteś zatrudniony.

Co musisz poświęcić dla zarabiania pieniędzy.

W przypadku tradycyjnej, najbardziej popularnej metody zatrudniania pieniędzy możesz dostawać pensję nawet wtedy gdy efekty Twojej pracy nie są zadowalające. Zawsze jednak w momencie wypłaty, kończy się Twój udział w zyskach, które wypracowałeś dla swojej firmy.

W marketingu sieciowym natomiast, dostajesz wynagrodzenie wyłącznie za efekty, ale w zamian za to, przez kolejne lata czerpiesz zysk z tego co wypracowałeś zawsze gdy taki się pojawia. To znacznie bardziej sprawiedliwy i efektywny sposób wynagradzania.

Pracując w marketingu sieciowym, możesz dodatkowo pracować na etacie. Ty decydujesz. Jeśli trochę się postarasz, możesz zacząć tworzyć swój własny przychód pasywny choćby po godzinach.

Nie zajmie Ci to wiele czasu, a z każdy dniem będziesz miał coraz większe przychody i będziesz temu zajęciu poświęcał coraz mniej czasu. Zauważ, że w ten prosty sposób możesz zabezpieczyć swoją przyszłość finansową.

Nie musisz się martwić, co się stanie gdy np. stracisz pracę, albo gdy zachorujesz. Jesteś zabezpieczony. Jeśli chcesz, możesz nawet stać się bogatym człowiekiem. I często tak się dzieje w marketingu sieciowym. Dlaczego? Bo jest to bardzo efektywny sposób zarabiania pieniędzy.

Ale czy bezpieczny? Jak się dobrze przyjrzysz zasadom, sam ze zdziwieniem stwierdzisz, że znacznie bardziej niż praca na etacie. Bez Ciebie, beze mnie oraz innych ludzi ten system nie istnieje. Jesteśmy obok produktu jego największym bogactwem. Nikt nie marnuje kury znoszącej złote jajka.

W marketingu sieciowym zasady zarabiania pieniędzy są bardzo sprawiedliwe, stabilne i takie same dla wszystkich. Określa je oficjalny regulamin. Można sobie pozwolić na hojne wynagradzanie pracy przynoszącej efekty, jeśli nie marnuje się pieniędzy, na wypłaty za kiepską pracę.

Nie dostaniesz dodatkowo, żadnych bonusów w postaci ubezpieczenia albo karnetu do sauny. Nie ma takiej potrzeby. Wszystkie zyski dzielone są w formie pieniędzy. Sam zdecydujesz na co chcesz je wydać. Mi to odpowiada.

Jeśli przed podjęciem decyzji powstrzymuje Cię pewna bardzo zdradliwa myśl typu „A co inni powiedzą? Przecież wśród moich znajomych taki sposób zarabiania pieniędzy nie jest zbyt popularny. Czy przypadkiem nie będą tego krytykować? Czy nie będą wątpić? Pomyśl sobie o jednym:

„Czy oni zapłacą, chociaż jeden z Twoich rachunków?”

A co będzie jeśli Ci się uda? Co wtedy powiedzą? A co się stanie jeśli dzięki Tobie, będą mogli postąpić tak samo? Czy wtedy Cię skrytykują?

No widzisz. Wyobraź sobie, że dzisiaj jest właśnie Twój pierwszy dzień pracy w marketingu sieciowym. Co masz zrobić? Po porostu poczytaj, zapisz się na kursy i dosłownie w tydzień jeśli się postarasz będziesz specjalistą.

Mówiąc szczerze, to zajęcie nawet trudno nazwać pracą. Jest bardzo proste i w dodatku przyjemne.

Pomyśl, już za niedługo będziesz mógł sobie pozwolić na większe wydatki, będziesz miał nareszcie czas dla najbliższych i dla samego siebie. Zapewniam Cię, że czeka Cię także mnóstwo niezwykłych emocji.

Wyobraź sobie to uczucie satysfakcji, gdy zobaczysz ilu osobom pomogłeś zdobyć niezależność finansową. To niebywałe przeżycie i za każdym razem jest chyba jeszcze bardziej emocjonujące.

Na tym polega ta praca. Uszczęśliwiasz ludzi, dajesz im zdrowie i niezależność finansową i jeszcze dostajesz za to solidne wynagrodzenie. Musisz tego skosztować.

Spokój i komfort psychiczny warte są wszystkich pieniędzy. Masz to zapewnione. Nigdy więcej zmartwień, jak zapłacisz rachunki, czym zapłacisz za wczasy, co się stanie jak zachorujesz albo jak się zestarzejesz. Możesz być obecny na wszystkich szkolnych przedstawieniach dzieci, jadać w restauracjach, robić zakupy w każdym sklepie który Ci się podoba. Ja to uwielbiam. I właśnie te uczucia nazywam wolnością finansową.

W marketingu sieciowym masz pełną kontrolę nad swoim przedsiębiorstwem, które właśnie tworzysz. Sam dobrze wiesz, że nikt nie zrobi tego lepiej niż Ty sam. Masz pełną swobodę i wszystko możesz zrobić po swojemu.

Zapraszasz do współpracy ludzi, których lubisz i którym ufasz. Nie musisz ich zatrudniać. Nie będziesz ich też zwalniał, ani wypłacał im pensji. Doceni to każdy właściciel firmy działającej w tradycyjny sposób. Zero kosztów, rachunków, wydatków. I tylko od Ciebie zależy, ile chcesz zarobić. Pełna kontrola i pełna samodzielność. I ta cudowna świadomość, że tworzysz własny przychód pasywny.

Nieważne co się stanie, jesteś zabezpieczony. Masz czas i masz pieniądze. I możesz się realizować nie tylko w tej, ale i każdej innej dowolnej dziedzinie.

Jak zbudować dochód pasywny

Marketing sieciowy jest doskonałym rozwiązaniem dla ludzi, których profesja wymaga pracy twórczej.

Każdy kto ją wykonuje, wie o czym mówię. Pieniądze są w tej profesji największą zmorą i kłopotem. Dlaczego? Bo bardzo trudno obie rzeczy pogodzić. Jesteś świetnym lekarzem, chciałbyś się realizować w swoim zawodzie, ale zamiast się kształcić musisz wziąć dodatkowy dyżur.

Mogę długo wymieniać. Ot choćby architekt. Wprawdzie zdolności i pasja pozwalają na to, by tworzyć wielkie rzeczy, ale realia każą brać każde zlecenie, które daje dochód. Bo nawet architekci potrzebują jedzenia.

Mając przychód pasywny sprawa przybiera zupełnie inny obrót.

Możesz sobie pozwolić, by zająć się tym co lubisz i w czym się realizujesz. Bo Twój przychód pasywny płaci za Ciebie rachunki.

Jeśli jesteś typem biznesmena z pewnością w krótkim czasie zrobisz z tego przedsięwzięcia kopalnię pieniędzy. Masz gotowy, sprawdzony i sprawny system.

Czy odpowiada Ci przedsięwzięcie:

  • Dynamiczne Międzynarodowe Przystosowane do różnych warunków, środowisk i grup finansowych
  • Odporne na recesję i kryzysy gospodarcze
  • Stabilne i konserwatywne w zakresie swojej filozofii i wolnego rynku
  • Zorientowane na przedsiębiorczość
  • Niskokapitałochłonne
  • Dostępne dla każdego

Czego więcej potrzeba? Masz talent do robienia pieniędzy, więc wiesz jak prowadzić ten biznes. Szybko zostaniesz liderem z korzyścią dla wszystkich, którymi pokierujesz.

Marketing sieciowy uwielbia biznesmenów. Wszystko jedno, czy użyjesz marketingu do tworzenia fortuny, czy też do zarobienia pieniędzy na inwestycje. Twoja sprawa, Twój wybór. W obu przypadkach osiągniesz sukces.

Tworzenie nowych biznesów poprzez inwestowanie przychodów pasywnych jest doskonałym rozwiązaniem. Potwierdzi tą tezę każdy specjalista od biznesu.

Jak widzisz całkiem możliwe i na dodatek dość proste jest tworzenie przychodu pasywnego.

Nieważne zresztą jak go nazwiemy. Ważne, że dzięki niemu osiągniemy swoje cele. Pomyśl tylko. Już niedługo wszystkie kłopoty się skończą. Mogę to śmiało obiecać.

Bo zdecydowana większość, jeżeli nie wszystkie kłopoty, mają swoje podłoże w kwestii finansowej. Poznaj ten bardzo dobry pomysł na własny biznes!

wolność finansowa i dochód pasywny

Zainwestuj trochę swojego czasu i energii w marketing sieciowy, a już za niedługo osiągniesz prawdziwy komfort a nawet wolność finansową.

Zobaczysz i na własnej skórze poczujesz ten dreszczyk emocji, gdy stwierdzisz nagle któregoś pięknego poranka, że nie musisz, jeśli nie chcesz, wstawać więcej do pracy.